O kancelarii

adwokat Karolina Zawadzka – założycielka, absolwentka wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, od 2010 roku pracowała w znanej trójmiejskiej Kancelarii, gdzie już na studiach zdobywała doświadczenie, następnie odbywała aplikację adwokacką przy Pomorskiej Izbie Adwokackiej w Gdańsku. Po zdanym egzaminie zawodowym prowadzi własną Kancelarię Adwokacką, specjalizując się w prawie cywilnym, w tym prawie autorskim oraz prawie karnym, wykłada także na Uniwersytecie WSB Merito. 

W pracy adw. Karolinę Zawadzką wyróżnia indywidulane podejście do klienta, dyspozycyjność i towarzyszący jej uśmiech. Każdą sprawę traktuje jak wyzwanie, a w pracy kieruje się zasadą Da mihi factum, dab tibi ius - rzeczą stron w procesie jest przedstawienie stanu faktycznego, dlatego uważnie słucha swoich klientów i wyciąga odpowiednie wnioski, tak by odpowiednio ich reprezentować. Zodiakalny uparty i zdeterminowany Bliźniak, prywatnie miłośniczka koni.

Zespół: adw. Karolina Zawadzka, adw. Sandra Osenka oraz Wiktoria Kaźmierczak 

Poznaj opinie o kancelarii: 

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z panią Karoliną. Jako pełnomocnik wykazała się wszystkim tym, czego od profesjonalnego pełnomocnika wymagałam. To sumienna, pracowita, zawsze dobrze przygotowana, kontaktowa, dyspozycyjna, pewna siebie adwokat. Co ważne, Pani Karolinie zawsze towarzyszy uśmiech.

Bardzo polecam Panią Adwokat Karolinę Zawadzką, która zapewnia profesjonalną pomoc prawną. Pani Mecenas prowadzi sprawy rzetelnie i konkretnie. Jest bardzo komunikatywna i dyspozycyjna. Zdecydowanie mogę polecić Panią Adwokat również jako Pełnomocnika z uwagi na jej zaangażowanie, skuteczność i dbałość o klienta.

Polecam usługi świadczone przez Panią Adwokat Karolinę. Niesamowita wiedza, profesjonalizm, zaangażowanie oraz skuteczność, bardzo empatyczna. Polecam, zaangażowanie pełnym sercem.

Pomyślałam, że wystawie opinie bo się w taki sposób powinno polecać ludzi, którym jest się winnym wdzięczność. Bardzo trudna sprawa wręcz traumatyczna i bez wsparcia Pani Mecenas nie wiem czy uwierzyłabym w jej powodzenie.Ogromna wiedza, szybkie działanie i do tego wsparcie emocjonalne.Obym nie musiała korzystać już z usług prawnika w podobnych zdarzeniach ale polecam każdemu w mniejszej i większej sprawie może się czuć bezpiecznie.Wygra wszystko i pozamiata każdego!!Niesamowita kobieta!!

Bardzo polecam Panią Karolinę. Wygrała dla mnie sprawę, która trwała bardzo długo i już traciłam w wiarę w powodzenie. Zawsze przygotowana, poświęcająca dużo czasu i bardzo zaangażowana.

Pani Mecenas jest bardzo zaangażowana w sprawę a przy tym opanowana i pełna profesjonalizmu. Świadczy usługi prawne na najwyższym poziomie. Jestem pełna podziwu dla jej wiedzy, doświadczenia i skuteczności. Gorąco polecam!

Potrzebujesz pomocy?

Jesteśmy gotowi podjąć wszystkie wyzwania!